Zostań partnerem

Jesteśmy otwarci na współpracę z Partnerami, którzy doceniają polskie wzornictwo. Stawiamy na długoterminowe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu. Decydując się na współpracę z nami Twoi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, niepowtarzalne i wykonane ze szlachetnych materiałów. Każdy produkt OPEN&HIDE został zaprojektowany w naszym Studio w Warszawie a nasi wykonawcy dokładają najwyższych starań aby gotowy produkt był idealny pod każdym względem. Poszerzając swoją ofertę o produkty OPEN&HIDE zyskujesz okazję aby przyciągnąć najbardziej wymagających Klientów.

150 +

produktów w katalogu

5 lat

na rynku

5000 +

klientów

7

światowych rynków

ZAŁÓŻ KONTO I ZYSKAJ DOSTĘP DO HURTOWYCH CEN

Załóż konto i skorzystaj z naszych wyjątkowych ofert hurtowych!

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny. Po weryfikacji danych w ciągu 24 godzin aktywujemy Twoje konto.

Po zalogowaniu się, jako klient B2B, otrzymasz dostęp do naszej platformy, gdzie będziesz mógł skorzystać z formularza hurtowego zamawiania. Ponadto, będziesz mieć możliwość podglądu aktualnych stanów magazynowych, co pozwoli na jeszcze bardziej efektywne planowanie zamówień. Załóż konto już dziś i skorzystaj z naszych najlepszych cen oraz usprawnień!

Zarejestruj się


Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.