O nas

Zaprojektowane Z MYŚLĄ O WYGODZIE I ESTETYCE

OPEN&HIDE to koncept, który powstał w Warszawie. Naszym celem jest tworzenie przedmiotów, które łączą w sobie dobre wzornictwo z rzemiosłem przy wykorzystaniu szlachetnych i ponadczasowych materiałów. Większość naszych uchwytów i gałek wykonana jest z naturalnego mosiądzu lub miedzi. Oznacza to, że z czasem będą ciemnieć, przebarwiać się i ulegać patynie. Jest to proces odwracalny. Uchwyty do mebli oraz gałki do mebli z naszej oferty są wyrazem dbałości o najmniejsze detale, co pozwala im służyć przez lata bez utraty swojego uroku.

 

Nasze produkty zostały docenione przez Łódź Design Festival oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Gałki LEXI L oraz LEXI XS otrzymały prestiżowe nagrody MUSTHAVE a uchwyty AVA otrzymały rekomendację GOOD DESIGN. Jest to dowód na to, że każdy produkt z naszych kolekcji jest efektem długotrwałych poszukiwań idealnych materiałów i precyzyjnego wykonania. W roku 2024 otrzymaliśmy nagrodę ICONIC DESIGNS 2024 od German Design Council. Nasza oferta kierowana jest do osób ceniących sobie praktyczność oraz wyjątkowy design.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stale poszerzamy nasz asortyment o nowe modele. Nasze polskie uchwyty do mebli oraz gałki do mebli dostępne są w różnych stylach, które pasują do różnorodnych wnętrz, od klasycznych po nowoczesne.

Zależy nam, aby produkty OPEN&HIDE upiększały wnętrze i sprawiały radość w codziennym użytkowaniu. Mamy nadzieję, że nasza troska o jakość i design spotka się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem. Wierzymy, że jakość i design powinny iść w parze, dlatego każdy z naszych produktów jest dokładnie sprawdzany pod kątem wytrzymałości i estetyki. Nasze doświadczenie i pasja do tworzenia unikalnych produktów sprawiają, że OPEN&HIDE to marka, która z powodzeniem zdobywa uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.