Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Krawędziowe

Uchwyty krawędziowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnych akcesoriów meblowych. Prezentowane przez OPEN&HIDE krawędziowe uchwyty do szaf wyróżniają się swoim designem oraz trwałością.

Podczas projektowania oraz produkcji dbamy o wszelkie detale, aby każdy uchwyt krawędziowy łączył w sobie funkcjonalność, wytrzymałość, jak i estetyczny wygląd. Różnorodność oraz jakość naszej oferty zapewniają, że oferowane elementy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – odpowiedzą one na wszelkie potrzeby, podkreślą piękno mebli i nadadzą pomieszczeniom zupełnie nowego, wyjątkowego charakteru. Odkryj, jak uchwyty krawędziowe w subtelny sposób odmienią każde wnętrze.

Dlaczego warto zastosować uchwyty krawędziowe?

Dostępne w OPEN&HIDE uchwyty krawędziowe do mebli kuchennych czy szafek to rozwiązanie niezwykle praktyczne i łatwe w dopasowaniu do elementów wyposażenia. Dzięki nim możliwe jest szybkie otwarcie drzwiczek bądź szafek, nawet kiedy nie patrzymy w ich stronę – zapewnia to niezwykłą wygodę między innymi podczas gotowania. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby zadbać o ergonomię naszych projektów, żeby pozwalały one na wygodne otwieranie szafek oraz szuflad.

Co więcej, zwłaszcza uchwyty krawędziowe złote są niezwykle estetyczne i wydobywają z mebli ich prawdziwe piękno. W zależności od naszych preferencji, możemy wybrać uchwyt krawędziowy wpisujący się w wygląd pomieszczenia zaaranżowanego w minimalistycznym duchu, styl nowoczesnego wnętrza czy mieszkanie retro.

Prawidłowo zamontowany uchwyt krawędziowy jest wręcz niezawodny i może służyć przez długi czas. Przemyślany design oraz wykorzystanie wysokojakościowych materiałów, sprawia że oferowane w naszym asortymencie uchwyty krawędziowe czarne i w innych barawach charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałością.

Uchwyty krawędziowe do mebli kuchennych, szaf i nie tylko

OPEN&HIDE prezentuje różnorodne uchwyty krawędziowe – elementy o odmiennych kształtach oraz wykończeniach. Oferujemy zarówno mosiężne uchwyty krawędziowe do szaf lakierowane bądź nielakierowane, jak i uchwyty krawędziowe srebrne czy czarne. Co istotne, nieustannie poszerzamy nasz asortyment, pragnąć zapewnić każdemu klientowi możliwość odnalezienia uchwytu dopasowanego do jego oczekiwań oraz wnętrza danego pomieszczenia.

Warto przy tym wspomnieć, że powierzchnia mosiężnych nielakierowanych akcesoriów meblowych wraz z biegiem czasu zmienia swoją barwę oraz wygląd, nabierając patyny. Dzięki temu uchwyty krawędziowe zyskują szlachetny, ponadczasowy charakter. Jeśli jednak pragniemy utrzymać pierwotny wygląd tych elementów, uchwyty krawędziowe do mebli kuchennych czy szafek należy czyścić przy pomocy środków do czyszczenia takich powierzchni. Zalecane jest również polerowanie ich flanelową, miękką ściereczką.

Wśród naszego asortymentu znajdują się uchwyty do mebli kuchennych, jak i uchwyty krawędziowe do szaf w innych pomieszczeniach. Występują one w różnych barwach, formach oraz wykończeniach, pozwalając odmienić wygląd każdego wnętrza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!