Wyświetlanie 1–12 z 95 wyników

Uchwyty

Dzięki drobnym detalom, takim jak gałki do mebli w bardzo prosty sposób można odmienić wygląd mebla. Uchwyty są małym elementem, ale dzięki nim można odświeżyć wnętrze i wprowadzić odrobinę świeżości.

Odpowiednio dobrane gałki meblowe podkreślą wygląd mebla lub nadadzą mu zupełnie inny charakter. To najprostszy sposób na zmianę!

Skonfiguruj
Skonfiguruj
Skonfiguruj
Skonfiguruj

Gałki meblowe – charakterystyka

Gałki meblowe OPEN&HIDE charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Każdy z uchwytów meblowych został przez nas zaprojektowany i odpowiednio sprawdzony pod kątem ergonomii. Przykładamy dużą rolę do detalu, dlatego wiele z naszych designerskich uchwytów wyróżnia się na rynku starannością i świeżością.

Wybierając oferowane przez nas uchwyty – stworzone z troską o najdrobniejsze elementy – można nadać zupełnie inny charakter meblom i odświeżyć je bez konieczności wymiany, a przy tym odmienić wnętrze. Te gałki meblowe mogą pełnić swoją funkcję przez długie lata, nieustannie zachwycając swoim wyglądem domowników oraz gości.

Materiał uchwytów do mebli

Dużą rolę odgrywa również materiał, z którego gałki do mebli zostały wykonane. Głównie jest to mosiądz i miedź, ale mamy również stal. Należy pamiętać, że nasze uchwyty meblowe wykonane z mosiądzu czy miedzi z czasem ulegną patynie. Pojawią się przebarwienia, a złota barwa zacznie przygasać i ciemnieć. Jest to proces odwracalny. Dla miłośników idealnego wyglądu polecamy czyszczenie uchwytów za pomocą środków przeznaczonych do czyszczenia powierzchni mosiężnych i metalowych.

Gałki do mebli, które odmienią wygląd wnętrza

Prezentowane w OPEN&HIDE gałki meblowe pozwalają odmienić wygląd mebla, nadając mu wręcz niepowtarzalnego charakteru. Chociaż stanowią one pozornie niewielki element, mogą one znacząco wpłynąć na wygląd wnętrza. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się przy tym nie tylko wyjątkowym wzornictwem, ale również trwałością oraz wykonaniem z troską o detale. Podczas prac nad produktami przykładamy wagę do detali, stawiając na wytrzymałe materiały i skupiając się na ergonomii. Nasze gałki do mebli stanowią połączenie estetyki, jakości i funkcjonalności!

Nowoczesne uchwyty do mebli pozwolą na szybką metamorfozę wnętrza czy odświeżenie mebla. Dostępne gałki meblowe pokazują, że odświeżenie wnętrza nie musi wiązać się z remontem – wystarczy postawić na subtelne, aczkolwiek efektywne elementy. Co istotne, zróżnicowanie naszej oferty sprawia, że możliwe jest odnalezienie czegoś idealnego, niezależnie od tego czy pragniemy odmienić pomieszczenie urządzone w stylu klasycznym, nowoczesnym, eklektycznym, orientalnym czy minimalistycznym. Ukazane minimalistyczne uchwyty meblowe czy gałki o finezyjnych kształtach można z łatwością dopasować do mebli wpisujących się w rozmaitą stylistykę.

Uchwyty meblowe – produkty w ofercie

OPEN&HIDE posiada szeroką gamę produktów nie tylko pod kątem materiałów z jakich zostały uchwyty wykonane, ale również pod kątem kształtu i sposobu mocowania. Wśród naszej oferty można wyróżnić nowoczesne gałki do mebli jednopunktowe wykonane z mosiądzu czy miedzi, jak i elementy dostępne w barwie czarnej i srebrnej. Różnorodność naszego asortymentu zapewnia, że każdy klient odnajdzie gałki do mebli, dzięki którym odmieni wygląd swojego mieszkania – a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Podczas gdy minimalistyczne uchwyty meblowe o prostych formach sprawdzą się we wnętrzach zaaranżowanych w duchu minimalizmu, te o nietypowych kształtach nadadzą meblowi oryginalnego charakteru. Posiadamy również nowoczesne gałki do mebli podłużne (dwupunktowe) dostępne w odmiennych kształtach oraz wykończeniach.

Każdy znajdzie coś dla siebie, a my stale się rozwijamy i poszerzamy kolekcję uchwytów meblowych, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy! Odkryj, jak subtelne detale potrafią odmienić wygląd każdego wnętrza.