Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Mosiężne

DLACZEGO UCHWYTY WYKONANE Z MOSIĄDZU SĄ LEPSZE OD INNYCH MATERIAŁÓW?

Uchwyty mosiężne to ponadczasowy wybór do mebli. Akcesoria meblowe wykonane z tego materiału są drobnym elementem, który nie przytłacza wnętrza, a nadaje mu eleganckiego charakteru. Wszystkie prezentowane mosiężne uchwyty do mebli wykonywane są ręcznie, przez co stanowią wręcz niepowtarzalną część wystroju pomieszczenia.

Skonfiguruj
Skonfiguruj
Skonfiguruj
Skonfiguruj

Stworzone zostały one z dbałością o detale, dlatego sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane mosiężne gałki do mebli to połączenie funkcjonalności z elegancją i wyjątkowym designem.

Co więcej, nasz asortyment jest niezwykle różnorodny i prezentuje uchwyty meblowe mosiężne retro, klasyczne czy nowoczesne, dlatego niezależnie od stylu danego wnętrza, można znaleźć gałki mosiężne idealnie do niego dopasowane. OPEN&HIDE prezentuje przy tym akcesoria odpowiednie do różnych pomieszczeń: w naszej ofercie znajdują się uchwyty mosiężne do szafek w salonie, mosiężne uchwyty do szuflad czy uchwyty kuchenne mosiężne, jak i wiele innych.

Mosiądz używany jest od wieków i potrafi przetrwać próbę czasu. Materiał ten ma doskonałe właściwości fizyczne. Jest mocny, trwały, odporny na korozję, nadaje się do recyklingu i ma charakter antybakteryjny – sprawia to, że prezentowane w naszym asortymencie mosiężne uchwyty stanowią idealny wybór, aby urozmaicić wystrój wnętrza. Mosiądz składa się w około 60% z miedzi, 37% z cynku i 3% z innych metali śladowych. Duża zawartość miedzi zapewnia naturalną zdolność niszczenia szerokiej gamy szkodliwych drobnoustrojów. Jest naturalnie odporny na korozję, ponieważ mosiądz nie zawiera żelaza. Jest mocny i nie łamie się jak wiele innych metali używanych do produkcji uchwytów do szuflad. Plastyczność tego materiału umożliwia formowanie go w wiele kształtów o precyzyjnych wzorach. Mosiądz nadaje się do recyklingu, co czyni go produktem przyjaznym środowisku.

Warto jednak wspomnieć, że mosiężny uchwyt meblowy wraz z biegiem czasu ulega patynie – to naturalny proces, który można szybko odwrócić. Aby odzyskać pierwotny blask, jakim zachwycały nas mosiężne uchwyty, wystarczy czyścić je środkami przeznaczonymi do czyszczenia powierzchni wykonanych z takiego materiału. Wskazane jest również, żeby mosiężne uchwyty do mebli polerować miękką, flanelową ściereczką.

Nasz asortyment jest niezwykle różnorodny i prezentuje uchwyty meblowe mosiężne retro, klasyczne czy nowoczesne, dlatego niezależnie od stylistyki danego wnętrza, można znaleźć gałki mosiężne idealnie do niego dopasowane. OPEN&HIDE prezentuje przy tym akcesoria odpowiednie do różnych pomieszczeń: w naszej ofercie znajdują się uchwyty mosiężne do szafek w salonie, mosiężne uchwyty do szuflad, mosiężne gałki do drzwi czy uchwyty kuchenne mosiężne, jak i wiele innych.

POPRAW WYGLĄD SWOJEJ KUCHNI ZA POMOCĄ MOSIĘŻNYCH UCHWYTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości mosiężnych uchwytów. Wybierz idealny model do swoich szafek kuchennych, szuflad i pozostałych mebli. Nasze priorytety to jakość i design, nad którym ciągle pracujemy. Wszystkie nasze produkty nie tylko przyciągają wzrok, ale są również trwałe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.