Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Dwupunktowe

Uchwyty dwupunktowe do mebli sprawdzą się dobrze w szafkach kuchennych, a szczególnie przy sprzęcie AGD. 
Oprócz ergonomicznego kształtu uchwyty meblowe dwupunktowe OPEN&HIDE wyróżniają się bardzo różnorodnymi kształtami i wykończeniami. Każdy z klientów znajdzie coś dla siebie. Oprócz prostych form są również bardziej fantazyjne kształty, które mogą całkowicie odmienić wygląd wnętrza. 

Chociaż uchwyty meblowe dwupunktowe stanowią drobne elementy, takie akcesoria pozwalają nadać meblom niepowtarzalnego charakteru oraz je odświeżyć. Co więcej, dzięki nim możliwe jest zaaranżowanie pomieszczenia w odmienny sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas asortyment spełniał oczekiwania klientów o różnych potrzebach oraz upodobaniach dotyczących wystroju mieszkania. Od momentu projektowania, aż do chwili produkcji troszczymy się, żeby gałki meblowe dwupunktowe były nie tylko funkcjonalne, ale i wytrzymałe oraz estetyczne.

Uchwyty dwupunktowe – rodzaje

Uchwyty dwupunktowe OPEN&HIDE występują w mosiądzu, miedzi i w kolorze czarnym oraz srebrnym. Dzięki dużemu wyborowi kolorów łatwo dopasować dwupunktowy uchwyt do danego wnętrza. To właśnie dzięki takim detalom łatwo jest odmienić wygląd kuchni czy salonu (wybierając np. uchwyty do komody. Proste formy dwupunktowych uchwytów do mebli świetnie dopełnią minimalistyczne wnętrza, ale w klasycznych wnętrzach również się sprawdzą. Uchwyty dwupunktowe o bardziej fantazyjnych kształtach dobrze będą wyglądać na prostych frontach i wprowadzą odrobinę szaleństwa do wnętrza.

Prezentowane gałki do mebli dwupunktowe wyróżniają się swoim wyjątkowym designem. Mogą one służyć przez długi czas, nieustannie zachwycając wszystkich domowników oraz gości. Należy jednak wspomnieć, że nielakierowane uchwyty meblowe dwugałkowe wykonane z materiałów, takich jak miedź czy mosiądz, wraz z biegiem czasu pokrywają się patyną – to proces naturalny, jednak w pełni odwracalny. Aby przywrócić pierwotny blask, jakim zauroczyły nas gałki meblowe dwupunktowe, wystarczy wykorzystać środki do czyszczenia miedzi bądź mosiądzu.

Oferta dwupunktowych uchwytów meblowych

W OPEN&HIDE sukcesywnie pojawiają się nowe produkty. Regularnie poszerzamy ofertę uchwytów dwupunktowych do mebli i staramy się, aby dzięki różnorodności produktów każdy klient znalazł coś dla siebie.Przykładamy ogromną wagę do detalu i jakości dwupunktowych uchwytów, co w połączeniu z ergonomią pozwala nam stworzyć idealny dwupunktowy uchwyt meblowy. Jako OPEN&HIDE jesteśmy dumne z naszych produktów i mamy nadzieję, że nasze produkty właśnie dzięki jakości będą Państwu służyć przez długie lata. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z prezentowanym asortymentem oraz zapraszamy do zakupów.