ISA 160 (M) uchwyt podłużny mosiężny szczotkowany nielakierowany

277,00 

17 w magazynie

SKU: U.6.2
Opis
Oto uchwyt podłużny wykonany z mosiądzu nielakierowanego, który został wykończony techniką szczotkowania. Będzie stanowił doskonały element zarówno dekoracyjny, jak i funkcjonalny – sprawdzi się świetnie jako wykończenie mebli takich, jak szafa czy komoda.

Nielakierowane uchwyty meblowe stworzone z mosiądzu z biegiem czasu patynują, czyli ciemnieją. To naturalne, ale odwracalne zjawisko – aby przywrócić blask uchwytom należy je odpowiednio pielęgnować. W tym celu zalecamy wykorzystanie miękkiej ściereczki wraz z łagodnym środkiem czyszczącym przeznaczonym do pielęgnacji mosiądzu, miedzi oraz stali nierdzewnej.

W zestawie znajduje się uchwyt oraz dwie śruby M4.

Informacje dodatkowe
Waga 0,13 kg
Wymiary 17,2 × 0,6 cm
Materiał

Mosiądz

Wykończenie

Szczotkowany

Kolor

złoty

Produkt patynuje

tak

Pielęgnacja

Uchwyty należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia metali szlachetnych [mosiądz, miedź, stal inox] ogólnie dostępnymi na rynku. Po wyczyszczeniu, uchwyt należy przetrzeć wilgotną szmatką aby zebrać resztki środka czyszczącego a następnie czystą ściereczką do sucha. Należy pamiętać aby uchwyty czyścić zgodnie z kierunkiem szczotkowania aby uniknąć rys. Należy unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.