Gałka mosiężna TOVE L

197.00  inc. VAT

Rozmiar: D 50mm
  • Gałka mosiężna TOVE L
  • Gałka mosiężna TOVE L

5 w magazynie

AKCESORIA DO PIELĘGNACJI

Zestaw do czyszczenia mosiądzu i miedzi - lekkie przebarwienia
Zestaw do czyszczenia mosiądzu i miedzi - lekkie przebarwienia 77.00 
Zestaw do czyszczenia mosiądzu i miedzi - mocne przebarwienia
Zestaw do czyszczenia mosiądzu i miedzi - mocne przebarwienia 57.00 

jeżeli produkt jest w magazynie wysyłka w przeciągu 1-2 dni roboczych

SKU: U.11.1
Opis

Gałka mosiężna Tove L wykonany jest z nielakierowanego mosiądzu. Powierzchnia uchwytu jest szczotkowana, a na jego krawędzi znajduje się delikatna kratka. Uchwyt z biegiem czasu będzie patynować, ciemnieć w nieregularny sposób, co jest naturalnym zjawiskiem w przypadku nielakierowanych elementów. Gałka mosiężna Tove L jest doskonałym wyborem do szafek i szuflad w pokoju dziennym. Jego prosta forma uzupełniona ozdobnym wykończeniem będzie stanowić piękny detal na meblach zarówno w minimalistycznych, jak i klasycyzujących wnętrzach.

Do pielęgnacji uchwytów z mosiądzu należy używać delikatnego środka czyszczącego i unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.

W zestawie znajduje się uchwyt oraz śruba M4.

Informacje dodatkowe
Waga 0.308 kg
Wymiary 5 × 2 cm
Kolor

Materiał

Produkt patynuje

Wykończenie

,

Rozmiar

Pielęgnacja

Uchwyty należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia metali szlachetnych [mosiądz, miedź, stal inox] ogólnie dostępnymi na rynku. Po wyczyszczeniu, uchwyt należy przetrzeć wilgotną szmatką aby zebrać resztki środka czyszczącego a następnie czystą ściereczką do sucha. Należy pamiętać aby uchwyty czyścić zgodnie z kierunkiem szczotkowania aby uniknąć rys. Należy unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.

Może spodoba się również…