Uchwyt mosiężny PILLOW SUN + ODETE M spektakularnie odmieni każdy, najprostszy mebel. Uchwyt składa się z podkładki i gałki. Przeznaczony jest do montażu na frontach w pionie lub w poziomie. Podkładka wykonana jest ze 100% szczotkowanego mosiądzu. Mosiądz jest nielakierowany co oznacza, że z czasem zmieni kolor (pociemnieje, w pomieszczeniach wilgotnych mogą pojawić się plamy). Jest to proces naturalny, wynikający ze specyfiki materiału. Natomiast gałka, dla kontrastu została wypolerowana i polakierowana, dzięki czemu zachowa swój kolor przez długi czas.
Podkładka trzymana jest przez gałkę. Przy odpowiednim dokręceniu gałki, podkładka pozostaje nieruchoma. Na własną rękę można przykleić ją do frontów za pomocą taśmy dwustronnej 3m lub za pomocą kleju przeznaczonego do odpowiedniego podłoża. Przyklejenie podkładki na stałe wyklucza ewentualną wymianę w przyszłości bez niszczenia mebla. Nie jest to konieczne ponieważ podkładki bardzo dobrze przylegają do frontów.
Czy wiesz, że możesz dowolnie konfigurować uchwyt mosiężny PILLOW SUN +ODETE M? Wybierz swój ulubiony kolor kulki! Do wyboru mamy następujące kolory: czarny, biały, złoty, miedziany lub srebrny. Prosimy zaznaczyć w uwagach który kolor kulek Państwo wybrali. Jeżeli Państwo nie zaznaczą koloru, domyślnie zostanie wysłana złota kulka.
Zestaw zawiera podkładkę, uchwyt oraz śrubę M4.





