Uchwyt mosiężny PILLOW BUBBLE+ ODETE M w kolorze czarnym to wyjątkowy duet uchwytów meblowych, który łączy organiczne kształty z nowoczesnym akcentem. Pillow Bubble, wykonany z surowego mosiądzu, z biegiem czasu pokrywa się naturalną patyną, co nadaje mu szlachetnego charakteru i sprawia, że staje się jeszcze bardziej unikatowy. Jego delikatnie falowana forma inspirowana jest miękkimi, płynącymi liniami, które dodają meblom subtelności i elegancji.
Odete M w kolorze czarnym to minimalistyczna, kulista gałka, która doskonale kontrastuje z jasnym mosiądzem, tworząc wyrazistą, a jednocześnie harmonijną kompozycję. Jej prosta, geometryczna forma i głęboka czerń nadają całości nowoczesnego charakteru, sprawiając, że uchwyt wyróżnia się zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.
Uchwyt mosiężny PILLOW COUNTESS +ODETE M to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niebanalnych, dekoracyjnych uchwytów, które jednocześnie zachowują elegancję i ponadczasowy styl. Pillow Bubble i Odete M sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i współczesnych aranżacjach, nadając wnętrzom unikalny, artystyczny akcent.
Czy wiesz, że możesz dowolnie konfigurować uchwyt mosiężny PILLOW COUNTESS+ODETE M? Wybierz swój ulubiony kolor kulki! Do wyboru mamy następujące kolory: czarny, biały, złoty, miedziany lub srebrny. Prosimy zaznaczyć w uwagach który kolor kulek Państwo wybrali. Jeżeli Państwo nie zaznaczą koloru, domyślnie zostanie wysłana czarna kulka.
W zestawie zawarte są: uchwyt Pillow Bubble, gałka Odete M BLACK oraz śruby montażowe M4.







