OBSŁUGA KLIENTA

1. D O S T A W A

Sklep oferuje następujące formy dostawy:

- paczkomaty, czas doręczenia do 3 dni roboczych:
-18.00 pln

- paczka kurierska UPS/INPOST,  czas doręczenia już na następny dzień roboczy od nadania paczki:
-30.00 pln

Zamówienia są wysyłane w terminie zgodnym z informacją na stronie na karcie produktu. Klient zostanie poinformowany o wysłaniu zamówienia drogą mailową. 


2. D O S T Ę P N E   O P C J E   P Ł A T N O Ś C I

- e-przelew obsługiwany przez PayPal oraz Przelewy24

- przelew tradycyjny

- płatność kartą kredytową za pośrednictwem Przelewy24


3. Z W R O T Y 

Każdy zakupiony produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Zwracany produkt nie może być używany ani nie może nosić jakichkolwiek śladów użytku. Musi posiadać oryginalne opakowanie. Do zwrotu należy dołączyć otrzymany rachunek.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać informację dotyczącą chęci odstąpienia od umowy pocztą tradycyjną na adres: OPEN&HIDE, ul. Grażyny 13/15 lok.4, 02-548 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar w taki sam sposób, w jaki został dokonany zakup. Zwrot kwoty nastąpi po otrzymaniu towaru.

W przypadku zwrotu zakupionego towaru lub wysyłki towaru do wymiany, koszty  wszelkich wysyłek ponosi Klient.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu, a także produktów, których stan wskazuje na użytkowanie. 


4. U Ż Y T K O W A N I E    Z A K U P I O N Y C H    P R O D U K T Ó W 

Wszystkie produkty mosiężne znajdujące się w ofercie sklepu są wykonywane ręcznie. Z tego względu produkty mogą się nieznacznie między sobą różnić, co nie stanowi podstawy do reklamacji.

Elementy mosiężne  z czasem ulegają patynie. Nie stanowi to podstawy do reklamacji. Aby zachować oryginalny wygląd powierzchni,  należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia powierzchni mosiężnych i miedzianych. Zaleca się również polerowanie miękką, flanelową ściereczką. Nie należy stosować agresywnych środków czyszczących.

Elementy szklane czyścić miękką ściereczką oraz środkami przeznaczonymi do mycia szyb. Nie szorować.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl