O NAS

OPEN&HIDE to koncept, który powstał w Warszawie. Naszym celem jest tworzenie przedmiotów, które łączą w sobie dobre wzornictwo z rzemiosłem przy wykorzystaniu szlachetnych i ponadczasowych materiałów. Większość naszych uchwytów i gałek wykonana jest z naturalnego mosiądzu lub miedzi. Oznacza to, że z czasem będą ciemnieć, przebarwiać się i ulegać patynie. Jest to proces odwracalny.

Nasze produkty zostały docenione przez Łódź Design Festival oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Gałki LEXI L oraz LEXI XS otrzymały prestiżowe nagrody MUSTHAVE a uchwyty AVA otrzymały rekomendację GOOD DESIGN. 

Zależy nam, aby produkty OPEN&HIDE upiększały wnętrze i sprawiały radość w codziennym użytkowaniu. Mamy nadzieję, że nasza troska o jakość i design spotka się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Paulina Świst

OPEN&HIDE

tel. +48 602 342 009

 

OPEN&HIDE prowadzi sprzedaż wyłącznie internetową, ale nasze produkty można obejrzeć i zamówić stacjonarnie i w następujących miejscach:  

ALL ABOUT ROOM Warszawa, ul. Dąbrowskiego 16  |  KNOBS.PL/WZORCOWNIA GDAŃSK, ul. Piastowska 32  l  SKANDYNAWSKIE UCHWYTY Gdańsk, ul. Równa 19D  |  SPENSEN Gdynia, Aleja Zwycięstwa 256, Galeria Klif  |  LUMANN Gdańsk,  Al. Grunwaldzka 14  l  FORUM DESIGNU Kraków, Al. Focha 1

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl