Out of stock

RENE L uchwyt jednopunktowy mosiężny szczotkowany nielakierowany

147,00 

Brak w magazynie

SKU: U.4.0
Opis

ART.NR: U.4.0

MATERIAŁ: MOSIĄDZ NATURALNY, NIELAKIEROWANY

WYKOŃCZENIE: SZCZOTKOWANIE

WYMIARY: 40mm x 25mm /sz x wys/

ZESTAW ZAWIERA: UCHWYT I ŚRUBĘ M4

PIELĘGNACJA: MIĘKKĄ ŚCIERECZKĄ WG INSTRUKCJI

INFORMACJE DODATKOWE: UCHWYT PATYNUJE

Gałka Rene L wykonana jest ze szczotkowanego nielakierowanego mosiądzu. Krawędź gałki ozdobiona jest skośnymi kreseczkami, które nadają jej bardziej dekoracyjnego wyglądu. Nielakierowane gałki z biegiem czasu będą ciemnieć oraz pokrywać się patyną – jest to naturalny proces dla tego materiału. Rene L w zależności od pożądanego efektu mogą pasować do mebli w salonie, kuchni, czy przedpokoju. Gałki Rene występują w dwóch rozmiarach S o średnicy 20 mm i L o średnicy 40 mm.

Do pielęgnacji uchwytów z nielakierowanego mosiądzu należy używać delikatnego środka czyszczącego i unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.

Zestaw zawiera uchwyt oraz śrubę M4

Informacje dodatkowe
Waga 0,046 kg
Wymiary 4 × 2,5 cm
Materiał

Mosiądz

Wykończenie

Szczotkowany, nielakierowany

Kolor

złoty

Produkt patynuje

tak

Pielęgnacja

Uchwyty należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia metali szlachetnych [mosiądz, miedź, stal inox] ogólnie dostępnymi na rynku. Po wyczyszczeniu, uchwyt należy przetrzeć wilgotną szmatką aby zebrać resztki środka czyszczącego a następnie czystą ściereczką do sucha. Należy pamiętać aby uchwyty czyścić zgodnie z kierunkiem szczotkowania aby uniknąć rys. Należy unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.