EDIT S uchwyt meblowy krawędziowy mosiężny szczotkowany nielakierowany

117,00 

81 w magazynie

SKU: U.16.2
Opis

Uchwyt meblowy krawędziowy prezentowany na stronie wykonany został z mosiądzu naturalnego, nielakierowanego. Element został dodatkowo wykończony techniką szczotkowania. Będzie się on doskonale prezentował jako wykończenie mebli w salonie, takich jak komoda czy szafa. Uchwyt meblowy krawędziowy mosiężny to połączenie estetyki z funkcjonalnością.

Uchwyty meblowe nielakierowane wykonane z mosiądzu wraz z biegiem czasu ulegają naturalnemu zjawisku i patynują, to znaczy ciemnieją. Jest to jednak odwracalne poprzez odpowiednią pielęgnację – w tym celu zalecamy wykorzystanie miękkiej ściereczki wraz z odpowiednim środkiem czyszczącym przeznaczonym do pielęgnacji miedzi, stali nierdzewnej i mosiądzu.

W zestawie znajduje się uchwyt oraz wkręty montażowe.

Informacje dodatkowe
Waga 0,102 kg
Wymiary 3 × 2,5 cm
Materiał

Mosiądz

Wykończenie

Szczotkowany, nielakierowany

Kolor

złoty

Produkt patynuje

tak

Pielęgnacja

Uchwyty należy czyścić środkami przeznaczonymi do czyszczenia metali szlachetnych [mosiądz, miedź, stal inox] ogólnie dostępnymi na rynku. Po wyczyszczeniu, uchwyt należy przetrzeć wilgotną szmatką aby zebrać resztki środka czyszczącego a następnie czystą ściereczką do sucha. Należy pamiętać aby uchwyty czyścić zgodnie z kierunkiem szczotkowania aby uniknąć rys. Należy unikać kontaktu z agresywnymi preparatami np. na bazie alkoholu.